2015-10-28

SZKOLENIE SERWISOWE 2015 II-gi termin

Szanowni Państwo!

Już po raz XVIII mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników „białego szaleństwa" na kurs serwisowania nart zjazdowych i snowboardu oraz nart biegowych  wg precyzyjnego programu serwisowego szwajcarskiej firmy TOKO, pioniera w tej branży , zbliżającej się do setnej rocznicy powstania (rok założenia 1916 r.).
Kurs będzie miał miejsce w dniach 07.XI.2015 w siedzibie przedstawiciela TOKO w Polsce - firmy ELEPHANT PRO-SPORT Sp.J. - we Wrocławiu, ul. Tenisowa 18.

Kto choć raz spróbował jazdy na serwisowo przygotowanym sprzęcie dobrze wie, jaką przyjemność można czerpać z doskonałego poślizgu, precyzyjnie wykonywanych ruchów i najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Za dbałość i pielęgnację sprzęt odwdzięczy się nam niezawodnością i długim czasem użytkowania. Umiejętności serwisowania sprzętu narciarskiego i snowboardowego powinny zatem należeć do kanonu wiedzy i umiejętności prawdziwego miłośnika sportów „alpin" i ‘nordic", a szczególnie tych z Was, którzy bezpieczeństwo jazdy swych podopiecznych powinni mieć stale na uwadze  - nauczyciele, instruktorzy i trenerzy. Trafne rady i pomoc w odpowiednim przygotowaniu sprzętu z pewnością przełożą się nie tylko na szybkość uczenia się złożonych technik, ale i zwiększą prestiż i poziom zaufania do samego nauczającego.

Zapraszamy zatem zarówno do poznania sztuki serwisowania ręcznego, jak i odświeżenia swej wiedzy w kontakcie z najnowszymi produktami oraz prezentującymi je serwisantami, gotowymi do udzielenia odpowiedzi na pytania z zakresu konstrukcji smarów i optymalnego ich doboru, prawidłowego ostrzenia krawędzi oraz taktyki przygotowania sprzętu zimowego w zależności od potrzeb użytkownika.

 

Tradycyjnie szkolenie będzie prowadzone w dwóch grupach uczestników:

1.      SZKOLENIE PODSTAWOWE ALPIN/SNB - zalecane dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z serwisowaniem, dla posiadających już wstępne doświadczenia, ale bez kontaktu z programem produktowym i metodycznym firmy TOKO oraz dla tych, którzy po prostu chcą wiedzieć, czego oczekiwać od rzetelnego serwisu/serwisanta. Szkolenie obejmuję wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia prawidłowych czynności serwisowych nart zjazdowych i snowboardu. Uczestnik tego kursu będzie znał prawidłową metodykę serwisowania sprzętu zjazdowego.
Cena szkolenia (5h): 80,00 zł.

2.      SZKOLENIE SERWISOWE ALPIN/SNB - przede wszystkim dla tych, którzy w poprzednich latach ukończyli „szkolenie podstawowe", ale także dla tych z Was, którzy z racji  pracy serwisanta (serwis klubowy, czy komercyjny) mają w tym zakresie wiedzę i umiejętności, które pragną odświeżyć, poszerzyć lub skonfrontować z aktualnymi osiągnięciami naukowo-technicznymi w tym zakresie. W szkoleniu na tym poziomie tylko pokrótce wracamy do podstaw, a główny nurt szkolenia koncentruje się na najwyższych poziomach smarowania ślizgów i ostrzenia krawędzi. I to wszystko przy użyciu najbardziej zaawansowanych w serwisie ręcznym smarów i narzędzi. Dla zainteresowanych poruszamy tu także zagadnienia taktyki smarowania sportowego.
Cena szkolenia (6h): 160,00 zł.

Szkolenie ALPIN/SNB odbędzie się 07.XI. O szczegółowym programie (godzin i treści) poinformujemy w kolejnym komunikacie, który będzie rozsyłany po zakończeniu zapisów.

Każdy poziom szkolenia kończy się otrzymaniem imiennego, numerowanego CERTYFIKATU TOKO.

Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniami ze szkoleń w ubiegłych sezonach:

                                        GALERIA

ZAPRASZAMY!  ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!


Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem formularze poniżej :

                                     ZAPISY ON-LINE

TOKO TEAM POLSKA

Aktualności

REWOLUCJI ciąg dalszy !

(2020-10-11)

W 2020 weszły w życie (zapowiadane już od 2009 roku) dyrektywy Komisji Europejskiej więcej »

KATALOG 20/21

(2020-10-08)

KATALOG TOKO 20/21 więcej »

NOWE ZASADY DZIAŁANIA FIRMY

(2020-03-17)

Nowe zasady działania firmy na czas epidemii. więcej »

starsze aktualności

Oficjalny dystrybutor:

Elephant Pro-Sport Sp.J.

ul. Tenisowa 18

53-033 Wrocław

Tel: +48 609 299 252

       +48 71 372 30 73

office@elephant.pl